Про компанію

ПРО КОМПАНІЮ

Торгова марка Hauslich представлена в Україні з 2017 року. На сьогоднішній день в асортименті торгової марки 3 напрямки і близько 500 найменувань товарів.

Hauslich – це побутова техніка для дому, помічники на кухні, усе для краси та здоров'я.

Основний напрямок в роботі ТМ Hauslich – представленість якісної та незвичайної побутової техніки у доступній ціновій категорії.

Модельний ряд Hauslich включає як звичні прилади, так і нові розробки у темі полегшення та поліпшення хатньої роботи.

Ми віддаємо перевагу оригінальності дизайну та багатофункціональності. В широкому асортименті нашої продукції ви знайдете все, що не лише необхідно, а зазвичай ще й приємно використовувати в побуті.

ТМ Hauslich представлена такими категоріями товарів:

  • Побутова техніка для дому (пилососи, праски, пароочисники тощо);
  • Побутова техніка для кухні (мультиварки, печі, блендери, комбайни, м'ясорубки);
  • Товари для здоров'я (масажери).

Сучасна побутова техніка – це не лише товари, покликані зробити життя простіше. Побутові прилади сьогодні - це вишуканий дизайн, комфорт і технології. Все це зібрала для вас торгова марка Hauslich у своїй продукції. З нами ваша оселя стане ще зручніше, затишніше, краще та сучасніше!

Прилади ТМ Hauslich виготовляються лише з високоякісних матеріалів та компонентів, та відповідають усім європейським стандартам безпеки. Побутова техніка проходить випробування на відповідність технічним регламентам з електромагнітної сумісності, безпеки низьковольтного електричного обладнання та іншим технічним регламентам, відповідно до вимог законодавства України. Окрім того, прилади проходять екологічний та гігієнічний контроль. Тому ми впевнені, що техніка ТМ Hauslich служитиме довго та надійно.

Ми надаємо гарантію на весь модельний ряд. З питань сервісного обслуговування звертайтесь у регіональні Сервісні Центри. Якщо у вас виникли питання, телефонуйте нашому спеціалісту з сервісної підтримки, контакти вказані у відповідному розділі.

Хто може стати нашим дилером? Загальні принципи роботи.

Компанія відкрита для співпраці з будь-якими компаніями або приватними підприємцями незалежно від форм власності. Головна умова – бажання працювати на ринку дрібної побутової техніки, посуду, товарів для дому, що реалізуються та просуваються Компанією.

Звертайтесь до наших менеджерів з продажу. Після розміщення першого замовлення, за вами буде закріплено менеджера, в обов’язки якого входить обслуговування ваших товарних потреб та інформування про нові товари та послуги.

Яким є мінімальне замовлення для початку роботи?

Як такої прив’язки до обсягу не існує, тому що різні товари мають різні вартісні та кількісні показники. Розмір знижки залежатиме від місячних обсягів та регулярності відвантажень товарів. Компанія гнучко реагує на потреби бізнес-партнерів та визначає найбільш зручні для вас умови співпраці.

Порядок замовлення і відвантаження товарів клієнтам

Ми завжди раді розпочати співпрацю з новим клієнтом, забезпечивши йому весь спектр сервісу, яким користуються постійні клієнти. Для отримання товарів зі складу необхідно:

  1. Розмістити замовлення у менеджера з продажу і отримати підтвердження наявності товарів.
  2. Отримати рахунок на сплату.
  3. Оплатити рахунок на протязі 3-х банківських днів та сповістити менеджера.
  4. Отримати товар, завчасно узгодивши з менеджером.

Компанія керується правилом зручності для клієнтів. Тому, за необхідності, можливе здійснення доставки у країни СНД, при цьому вартість доставки включається у вартість товарів.

Отже, якщо ви шукаєте оптимальне співвідношення ціни та якості на ринку побутової техніки, Hauslich вас точно зацікавить.