Новини

Сендвичниця Hauslich

Сендвичниця Hauslich

Сендвичниця-вафельниця – це зручний сучасний пристрій для швидкого та легкого приготування смачних страв. В залежності від комплекту пластин, апарат можна використовувати для гарячих бутербродів, тостів, м'яса, риби, овочів, сосисок, омлетів, печива «Горішки», Віденських вафель.

Бутерброд – звичний сніданок для багатьох. Урізноманітнити меню вам допоможе сендвичниця (бутербродниця). Завдяки цьому пристрою легко приготувати і класичні бутерброди, і зачинені бутерброди з начинкою, і пиріжки з листкового тіста або тонкого прісного тіста. Бутерброди, приготовані у сендвичниці, мають особливий смак, хрустку скоринку та ніжний м'якуш. А різні начинки за вашим смаком зроблять бутерброди улюбленою стравою для всієї родини.

Детальніше...

Пароочисник Hauslich

Пароочисник Hauslich

Кожна господиня мріє про ідеальну чистоту у своїй оселі, але не кожна знає про такого незамінного помічника, як пароочисник. За підрахунками експертів, людина витрачає на прибирання близько 5 років свого життя. Пароочисник Hauslich дозволяє прискорити процес прибирання. Завдяки йому у нас з'являється більше вільного часу, який можна приділити родині чи друзям.

Побутовий пароочисник – це універсальний пристрій для ефективного очищення та дезінфекції дверей, вікон, плінтусів, одягу, автомобіля та інших поверхонь за допомогою пари. Його можна використовувати на всіх поверхнях та виробах, що є стійкими до вологи та високих температур.

Початково пароочисники розроблялися для прибирання у лікарнях, але з часом вони знайшли застосування і в побуті.

Детальніше...

Мясорубки Hauslich

Мясорубки Hauslich

Без мясорубки Hauslich не обходится ни одна кухня. Впрочем, название этого бытового прибора в применении к современным электрическим моделям не отражает всех его возможностей. Электрическая мясорубка Hauslich теперь способна превратить мясо в фарш, но и поможет приготовить домашнюю колбасу, разнообразные пюре, густые соусы, ровно и красиво нашинковать овощи или фрукты для салата, вылепить из теста фигурные печенья, натереть сыр, измельчить орехи, быстро отжать сок из цитрусовых и томатов.

Детальніше...

Відпарювач для одягу Hauslich

Відпарювач для одягу Hauslich

Відпарювач для одягу Hauslich – це зручний сучасний побутовий прилад для швидкого та легкого розгладження складок на одязі за допомогою пари. У всьому світі відпарювачі використовуються як альтернатива звичайній прасці, особливо для догляду за примхливими видами тканин (вельвет, велюр, шовк, трикотаж, хутро), а також за виробами із складним кроєм та декором. Пара виходить через спеціальну насадку у вигляді праски, одночасно зволожуючи та розгладжуючи тканину.

Детальніше...

Термопоти Hauslich

Термопоти Hauslich

Термопоти Hauslich - це кухонний прилад, що поєднує функції чайника, що кип’ятить воду, та термоса, що зберігає її гарячою довгий час. Чайник-термос простий та зручний у користуванні.

Переваги термопота:

       1) Об'єм термопота значно більший, ніж у звичайному чайнику. Він розрахований на 3-8 л рідини, в той час як чайник вміщує лише 1,5-3 л води.

Детальніше...