Термопоти Hauslich

Термопоти Hauslich

Термопоти Hauslich - це кухонний прилад, що поєднує функції чайника, що кип’ятить воду, та термоса, що зберігає її гарячою довгий час. Чайник-термос простий та зручний у користуванні.

Переваги термопота:

       1) Об'єм термопота значно більший, ніж у звичайному чайнику. Він розрахований на 3-8 л рідини, в той час як чайник вміщує лише 1,5-3 л води.

 

2) Економічність. Термопот збереже не лише ваш час (не потрібно чекати, коли нагріється вода), але й електроенергію 9не потрібно включати прилад кожен раз, коли хтось із домочадців забажає випити гарячого чаю, заварити мюслі чи приготувати дитяче харчування). До того ж, повторне кип'ятіння води знижує її мінеральну та фізіологічну цінність.
Під час підігріву води використовується менше енергії, ніж при кип'ятінні. Споживана потужність термопота становить від 0,5 до 3 кВт. Кількісний показник потужності для підтримання потрібної температури складає 30-40 Вт. У термопоті вода після закипання не остигає кілька годин, як у термосі. Через 6-7 годин після кип'ятіння температура води становить 80 градусів. Час від часу буде відбуватись автоматичне включення приладу, щоб підігрівати воду до необхідної температури. У електрочайника немає таких можливостей.

3) Зручність у використанні. Термопот достатньо важкий і виглядає значно більшим від звичайного чайника, але він дуже зручний у використанні, адже термопот не потрібно піднімати та нахиляти, щоб налити воду в чашку. У всіх моделей є пристрій для подачі води, вбудована електропомпа, і треба лише натиснути на кнопку, - і поллється вода.. У деяких моделях достатньо лише натиснути чашкою на спеціальний клапан. Є термопоти з ручними помпами, що дозволяють набирати воду, коли пристрій вимкнено з мережі.
Термопот має шкалу, щоб зручно було визначати кількість рідини, яку необхідно долити.

      4)  Безпека. Неможливо отримати опіки від використання термопоту: поверхня корпусу не нагрівається до високих температур, а в деяких моделях є можливість заблокувати подачу води. Зазвичай термопоти оснащені системою відключення від перегрівання, системою блокування кришки, помпи.

      5)  Простота догляду. Нагрівальний елемент термопоту прихований та не схильний до осідання вапняного нальоту. Знімна кришка та шнур значно полегшують процес догляду за приладом.

Термопот стане вдалим вибором:

  • для гостинних господинь та шанувальників сучасної техніки;
  • для ділових людей та тих, хто цінує свій час;
  • для тих, хто заощаджує електроенергію;
  • для використання в офісі, на кухні, на дачі чи у кімнаті гуртожитку;
  • для родин з дітьми: немає ризику опіків, завжди є гаряча вода для приготування теплих напоїв та дитячого харчування;

чудова ідея подарунка друзям та рідним.